Yaşam Haberleri

Hekimler bu kez sahneye çıktı

Bursa'da 14 Mart Tıp Bayramı Haftası sebebiyle hekimler, önlükleriyle sahneye çıktı.

Bursa Büyükşehir Belediyesi tarafından Bakyapı İnşaat ve Özel Hayat Hastanesi’nin destekleriyle 14 Mart Tıp Bayramı Haftası münasebetiyle düzenlenen ‘Hekimler Söylüyor’ konseri, Tayyare Kültür Merkezi’nde yapıldı.

Hekimlerden konser

Beyaz önlükleriyle sahne alan hekimler, sanat güneşi Zeki Müren’in eserlerini solo ve koro halinde seslendirdi. Proje koordinatörlüğünü Dr. Özlem Kaya’nın üstlendiği konserin koro şefliğini ise Nazire Savran yaptı. Türkiye’nin dört bir yanından Bursa’ya gelen müziğe gönül vermiş hekimler, performanslarıyla programa ilgi gösteren sanatseverlere unutulmaz bir akşam yaşattı.

Konserin sonunda Büyükşehir Belediyesi Başkanvekili Fethi Yıldız tarafından Koro Şefi Nazire Savran’a çiçek takdim edildi.

Sağlık-Sen Hekim Komisyonu tarafından düzenlenen çalıştayda konuşan Genel Başkan Mahmut Faruk Doğan, Hekimlik Meslek Kanunu’nun çıkarılması gerektiğini belirtti.

National Türk öneriyor: Ramazan ayında ilaç kullanımını ihmal etmeyin

Hippocrates

“Vücutta sıcaklığın ya da soğukluğun duyulduğu yer, hastalığın bulunduğu yerdir.” Hippocrates Hipokrat Sağlık ve Bilim Dergisi, size sağlıklı yaşamın sırlarını verecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu