Estetik Cerrahi

Estetik Cerrahi kişinin dış görünüşünde daha mutlu, daha kendine güvenli olması için günümümüzde ileri teknolojiler kullanmaya başladı. Estetik Cerrahi ile son bilgiler ve önerileri Hipokrat Estetik Cerrahi sayfalarından takip edebilirsiniz.Estetik Cerrahi kişinin dış görünüşünde daha mutlu, daha kendine güvenli olması için günümümüzde ileri teknolojileri kullanmaya başladı. Estetik Cerrahi ile son bilgiler ve önerileri Hipokrat Estetik Cerrahi sayfalarından takip edebilirsiniz.

Aquafilling çılgınlığı sağlığı tehdit ediyor

Son yıllarda estetik operasyonlara ilgi çığ gibi büyüyor. Dr. Emre Kıymık, "aquafilling" çılgınlığı konusunda uyarıda bulundu.

Devamını Oku »

Mahmut Yıldız: Saç ekimi tıbbi bir işlemdir

Estetik, Plastik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Dr. Mahmut Yıldız saç ekimi hakkında önemli açıklamalarda bulundu.

Devamını Oku »

Kağan Bekircan: Kilo kaybına bağlı sarkmalar, karın estetiğiyle önlenebilir

Plastik, Estetik ve Rekonstrüktif Cerrahi Uzmanı Opr. Dr. Kağan Bekircan, kilo kaybına bağlı karın estetiği hakkında bilgi verdi.

Devamını Oku »

Fikret Kasapoğlu: Burun cerrahisinin önemi sadece güzel burun elde etmek değil

Medicana Bursa Hastanesi Kulak Burun Boğaz ve Baş Boyun Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Fikret Kasapoğlu, rinoplasti yani burun estetiği ameliyatlarının…

Devamını Oku »

Hayati Akbaş: Havalar ısındı, bacak estetiğine talep arttı

Ünlü estetikçi Prof. Dr. Hayati Akbaş, özellikle havaların ısınmasıyla birlikte bacak estetiğine talebin arttığını belirtti.

Devamını Oku »

Karın germe estetiği nedir?

Son yıllarda estetik operasyonlara olan ilgi arttı. En çok araştırılan konuların başında ise karın germe estetiği geliyor. Peki, karın germe…

Devamını Oku »

Estetik operasyonlar için en ideal mevsim kış

Pek çok kişi bıçak altına yatıyor. Uzman isim, estetik operasyonlar için tavsiyede bulunurken kış mevsimine dikkat çekti.

Devamını Oku »

Diş sağlığına özen gösterilmiyor ama estetik salgını da var

İstanbul Diş hekimleri Odası (İDO) Başkanı Berna Aytaç, "22 Kasım Diş Hekimleri Günü" nedeniyle ağız ve diş sağlığı konusunda açıklamalarda…

Devamını Oku »
Başa dön tuşu