Künye

İmtiyaz Sahibi

Medya Oluşum
Cumhuriyet Cad. Beyoğlu İstanbul/Türkiye
Tel: +90(530) 258 43 53
E-posta: info@medyaolusum.com

Genel Yayın Yönetmeni

Hipokrat
info@hipokrat.web.tr

Editörler

Yusuf
yusuf@hipokrat.web.tr

Hicran
hicran@hipokrat.web.tr

Ferya
ferya@hipokrat.web.tr

Kardelen
kardelen@hipokrat.web.tr

Grafikerler

Pınar
pinar@hipokrat.web.tr

Webmaster

Erkan
erkan@hipokrat.web.tr

Reklam Departmanı

Fenomen Internet Yay. ve Rek. Hiz. Tic. Ltd. Şti.
Tel: +90(212) 253 33 50
E-posta: info@fenomen.biz.tr

Hukuk Danışmanı

Akerman Hukuk & Danışmanlık
E-posta: aker@akermanhukuk.com

Hosting

İstanbulDC Veri Merkezi Ltd. Şti.
Tel: +90(212) 920 00 00
E-posta: info@istanbuldc.com

Basın Bültenleri

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki e-posta adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
info@hipokrat.web.tr

Yayın Hakları

Copyright © 2009 hipokrat.web.tr tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları hak sahiplerine aittir. hipokrat.web.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar hipokrat.web.tr’ın yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

hipokrat.com – Medya Oluşum (AA) Abonesidir.
Tel: +90(312) 999 20 00
E-posta: yenimedya@aa.com.tr

Hukuka Aykırılık Bildirimi

Firmamıza ait olan www.hipokrat.web.tr’un yayınlarında, hukuka, yasaya, telif haklarınıza ve kişilik haklarınıza saygılı bir biçimde yayın yapmayı amaç edinmiş olup, 5651 sayılı yasa gereği “içerik sağlayıcı” olarak hizmet vermektedir. Bu sebepten yayın organları tarafından yayınlanan haberleri okurlarımıza aktarmaya çalışmakta olduğumuzdan hukuka aykırı görülen içerikleri kontrol etme yükümlülüğümüz yoktur.

Sitemiz “uyar ve kaldır” prensibi ile işlem yaptığından, herhangi bir haber ile kişiliğinize, şirketinize, telif haklarınıza, eserlerinize veya yasal haklarınızın çiğnendiğini düşünen hak sahipleri info@hipokrat.web.tr üzerinden bize ulaşabilirler. Talep ve şikayetler avukatımız tarafından incelenecek ve ihlal olması durumunda gerekli içerikler kaldırılacaktır.

Başa dön tuşu