Spor

En iyi adımsayar uygulaması: 2024

Adım sayar uygulamaları günlük hayatta veya antrenman esnasında ne kadar yürüdüğünüzü pratik bir şekilde raporlayan uygulamalar. Peki en iyi adımsayar uygulaması hangisi?

Verywellfit internet sitesinin uzmanları 2024’ün en iyi adımsayar uygulaması olarak Pacer’ı seçti.

En iyi adımsayar uygulamaları, şık bir fitness cihazına ihtiyaç duymadan günlük adımlarınızı takip etmenize yardımcı olabilir.

Cep telefonuyla eşleştirilen uygulama, aktivitenizi, yaktığınız kalorileri ve diğer sağlık verilerinizi izleyebilir.

Bu, fitness hedeflerinize ulaşmanıza ve kalp hastalığını önleme veya diyabetle iyi yaşama gibi genel sağlığınızı yönetmenize yardımcı olabilir.

Pedometre uygulamaları, fitness saatine benzer şekilde çalışır ancak kalp atış hızınızı takip etmese de maliyeti çok daha düşüktür.

Çoğu uygulamayı indirmek ücretsizdir ancak bazıları premium içeriğe erişmek için ödeme gerektirir. Yine de bunlardan birini deneyerek kaybedeceğiniz hiçbir şey yok.

Genel olarak en iyi seçimimiz olan Pacer Pedometer & Step Tracker da dahil olmak üzere en iyi adımsayar uygulaması için en iyi seçimlerimizi burada bulabilirsiniz.

2024’ün en iyi adım sayar uygulamaları

Genel Olarak En İyisi: Pacer Pedometer & Step Tracker
En İyi Bütçe: Accupedo Pedometer
Topluluk Desteği Açısından En İyisi: Fitbit
Kilo Vermek İçin En İyisi: MyFitnessPal
Rotaları İzlemek İçin En İyisi: MapMyWalk
Kalp Sağlığı İçin En İyisi: Google Fit
Dahili Sensör Takibi için En İyisi: ActivityTracker

En iyi adımsayar uygulaması Pacer neden seçildi?

Pacer temel özellikleri: Fiyatlandırma olarak bakıldığında Pacer uygulamasını indirmek ücretsiz. Premium abonelik için uygulama çeşitli dönemlerde kampanyalar düzenliyor. İçeriğimiz yazıldığı gün 1 yıllık kullanım bedeli 250 lira Türk lirası.

Platformlar: iOS ve Android
GPS: Var

Neden seçildi?: Pace Pedometer & Step Tracker, giyilebilir bir cihaz gerektirmeyen mevcut en kapsamlı adımsayar izleme uygulamalarından biri olduğu için en iyi adımsayar uygulaması olarak seçildi.

Artıları: Adımları, mesafeyi, merdiven çıkışlarını, diğer fitness aktivitelerini ve sağlık ölçümlerini takip eder ve kaydeder. Güçlü topluluk desteği özellikleri ve grupları bulunuyor.

12 haftalık fitness planları ve rehberli sesli ve görüntülü egzersizler içeriyor.

Pacer uygulamasının eksileri: GPS özelliği telefonunuzun pilini tüketebilir. Yalnızca adımları takip etmek isteyen kişiler için çok fazla özellik bulunabilir

Bazı kullanıcılar, diğer izleme araçlarıyla karşılaştırıldığında tutarsız izleme bildirebiliyor.

Hem iOS hem de Android kullanıcıları tarafından üst sıralarda yer alan Pacer Pedometre ve Adım Takip Cihazı genel olarak en iyi seçim.

Bu fitness uygulaması, kullanımı kolay tek bir programda birleştirilmiş bir adım sayacı, aktivite izleyici ve sosyal destek olarak kullanılıyor.

Amacı, işleri zahmetsiz hale getirmek, böylece hemen indirip kolayca kullanabilirsiniz.

Şirket, şık ama basit bir arayüz ve basit bir temel adım sayma işlevi kullanarak bu konuda mükemmel bir iş çıkarıyor.

Pacer adımları, çıkılan merdiven sayısını, kaloriyi, mesafeyi ve aktif süreyi kaydeder.

Ayrıca açık havada yürüyüşleri harita üzerinde takip etmek için bir GPS özelliğine de sahiptir. Kullanıcılar topluluk desteğinden ve yürüyüş grupları oluşturma ve günlük adımları gerçek zamanlı olarak karşılaştırma olanağından keyif alıyor.

Ekstra özelliklere sahip olmayan yalnızca bir adımsayar uygulaması arıyorsanız Pacer Pedometer & Step Tracker’ın ücretsiz sürümünü tercih edin.

Adımlarınıza ayak uydurmak için ihtiyacınız olan her şeye sahip.

Soğuk havada yürüyüş rehberi
Kuzey Yürüyüşü Nedir, Nasıl Kilo Verilir?
Nattokinaz Kaynağı Natto Nedir?

Bilim Dergisi

Hipokrat Sağlık ve Bilim Dergisi olarak sizlere sağlıklı bir yaşamın sırlarının vereceğiz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu