Hekimler

Prof. Dr. Mahmut Argün Tekden Hastanesinde

Ortopedi ve travmatoloji uzmanı Prof. Dr. Mahmut Argün, Özel Denizli Tekden Hastanesi'nde hasta kabulüne başladı.

Skolyoz cerrahisi, travma, robotik cerrahi gibi birçok alanda yaptığı çalışmalarla tanınan Prof. Dr. Mahmut Argün memleketi Denizli’de göreve başladı.

Özel Denizli Tekden Hastanesi’nde hasta kabulüne başlayan Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Prof. Dr. Mahmut Argün’e hastane yönetiminden ziyaretler gerçekleştirildi.

Genel Müdür Kemal Akcan, Başhekim Dr. Şakir Bayur, Genel Müdür Yardımcısı Cemal Işık, Başhekim yardımcısı Doç. Dr. Şerife Akalın, Hastane Müdürü İlhan Alper İşmen, Başhemşire Cemile Balıkcıoğlu, Kalp ve Damar Cerrahisi Uzmanı Prof. Dr. Ali Vefa Özcan, Prof. Dr. Mahmut Argün’e hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar diledi.

Argün burada yaptığı açıklamada şunları söyledi:

“Akademik kariyerimin ardından memleketim Denizli’ye gelerek hizmet vermek gurur verici.

Yıllarca Türkiye’nin farklı yerlerinde hastalarımıza tedavi anlamında yardımcı olduk. Şimdi memleketimize geri döndük ve hemşehrilerime hizmet edecek olmak, bilgi ve tecrübelerimizi onların tedavilerinde kullanacak olmakta bizleri onurlandırıyor.”

Son olarak Kayseri Erciyes Üniversitesi Tıp Fakültesi Ortopedi ve Travmatoloji Anabilim Dalı öğretim üyesi olarak göre yapan Prof. Dr. Mahmut Argün, şubat ayında emekli olmuştu.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

@erutipdek’in paylaştığı bir gönderi

Op. Dr. Rüstem Niyazi hasta kabulüne başladı

Bilim Dergisi

Hipokrat Sağlık ve Bilim Dergisi olarak sizlere sağlıklı bir yaşamın sırlarının vereceğiz.
Başa dön tuşu