Vitaminler ve TakviyelerSağlık HaberleriSağlık Sektörü

Medipol Sağlık Grubu Taşkent’te temsilcilik ofisi açtı

Medipol Sağlık Grubu, Özbekistan'ın başkenti Taşkent'te temsilcilik ofisi açtığını duyurdu.

Medipol Sağlık Grubu, yurt dışındaki 10’uncu temsilcilik ofisini Özbekistan’ın başkenti Taşkent’te açtı. Türkiye’nin Taşkent Büyükelçiliği Ticaret Başmüşaviri Suavi Önal, Medipol İşletme Direktörü Özer Koca, Özbekistan Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı Medikal Turizm Ruhsatlandırma, Akreditasyon ve Geliştirilmesi Daire Başkanı Jaloliddin Asamutdinov, Taşkent Tıp Akademisi Uluslararası İşbirliği Dairesi Başkanı Dr. Murod M. Jafarov’un katılımıyla dün gerçekleşen açılış töreni, Türk ve Özbek sağlık sektörü temsilcilerini bir araya getirdi.

Magnezyum ve B6 vitamini faydaları nelerdir?

 

Medipol Sağlık Grubu yeni ofisi

Özbekistan, tarihsel süreçteki İpek Yolu’nun stratejik rolüyle dikkat çeken bir ülke olmanın ötesinde, zengin kültürü ve tıp turizmi potansiyeliyle de öne çıkıyor. Medipol Sağlık Grubu’nun Taşkent Temsilcilik Ofisi, bu stratejik iş birliğiyle Türkiye’nin sağlık turizmindeki vizyonunu Orta Asya’nın kalbinde hayata geçirme amacını taşıyor.

Medipol, Taşkent Ofisi aracılığıyla hastalara ücretsiz tıbbi ikinci görüş alma, Türkiye’deki uzman hekimler online görüşme imkanı ve tedavi sürecinde ihtiyaç duyulan tüm desteklere erişim hizmetleri sunacak.

Nattokinaz Kaynağı Natto Nedir?

Hippocrates

“Vücutta sıcaklığın ya da soğukluğun duyulduğu yer, hastalığın bulunduğu yerdir.” Hippocrates Hipokrat Sağlık ve Bilim Dergisi, size sağlıklı yaşamın sırlarını verecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu