VeganlıkBeslenme ve DiyetYaşam Tarzı

60 yaşına giren Demi Moore yaşlanmayı durdurdu

60 yaşındaki Demi Moore'un instagram hesabından yaptığı paylaşım ünlü aktrisin kendisine nasıl baktığını gözler önün sererken, adeta yaşlanmaya meydan okuduğunu gösterdi.

Hollywood’da birçok yapımda rol alan 67 yaşındaki olan eski eşi 60 yaşındaki üç çocuk annesi oyuncu, yıllara meydan okuyan fit görünümüyle dikkat çekti. Moore, mini bikinisiyle verdiği pozu Instagram hesabından paylaştı. Makyajsız olduğu görülen Moore, tatil fotoğrafını “Yazı içime çekiyorum” notuyla yayınladı.

Mart ayında Bruce 68. yaş gününü tüm ailesi bir araya toplanmış olarak kutladı.

Emma, ​​Demi ve Bruce’un çocukları birkaç konukla birlikte partide hazır bulunmuşlardı.

Geçtiğimiz yıllarda Demi Moore Meksika tatilinde diyetini merak edenlere ise yemeklerinde yumurta, balık, sebze ve kuru yemişlere odaklandığını ifade etmişti.

Demi Moore’un sırrı sağlıklı diyet

Disiplinli bir egzersiz rutini ile birleşen sağlıklı bir diyet, genellikle merak etmediğiniz etkilere neden olabilir diyen Demi Moore genç ve çekici görünümü 20 yıl boyunca sürdürmeye devam ediyor.

Demi Moore antrenmanı ve Demi Moore diyeti fitness hedefleriniz için nihai rehber plandır. Demi disiplin ve düzenli egzersizleri meyve ve sebzeler gibi organik yiyeceklerle dolu sağlıklı bir diyetle birleştirdi.

Geçmişte diyet iniş çıkışları konusunda isteksiz olan Demi, sağlığının ve genç görünümünün anahtarı olarak vücudunu sevdiğini ve diyeti kabul ettiğini ifa etti.

Tanrıça gibi bir figürle şarap gibi yaşlanan Moore, esrarengiz güzelliğine sahip olduğu için sarsılmaz disipline güveniyor.

Demi Moore düzenli egzersiz rutinini sürdürmeye gün doğmadan yaptığı sahil koşuları ile başlıyor, ağırlıklar, yoga, dans provaları ve ağırlık kaldırma ile ip çekme disiplini var. Potansiyel sorun bölgelerini hedefliyor. Kollarını, karnını ve alt vücudunu korumayı prensip edinmiş.

Temiz ve dengeli beslenmenin faydalarına örnek teşkil ediyor.

Demi Moore kimdir?

Demi Gene Moore, 11 Kasım 1962’de Roswell, New Mexico, ABD’de dünyaya gelen Amerikalı bir aktristir. 1990 yılının en çok hasılat yapan filmi olan Ghost’daki rolüyle bir çıkış yaptı.

Bu ona Altın Küre Ödülleri’ne adaylık kazandırdı. Demi, dünyanın en güzel kadınları dergisi listesine dahil edildi. İnsanlar, Tüm Zamanların En Güzel Kadınları listesinde onu dokuzuncu sırada yer aldı.

Göz kamaştırıcı güzellik, Life & Style dergisinin En İyi Giyinen Kadın listesinde yalnızca yedinci seçilmekle kalmadı, aynı zamanda Forbes’in En İyi 20 Kadın Oyuncu listesinde sekizinci sırada yer aldı.

Marie Clarie’nin konuk editörüydü ve Moore hakkında bir kapak yazısı o yıl The Wall Street Journal’da en çok okunan hikaye oldu.

Demi, Hollywood’daki en yüksek maaşlı aktris ve çalışması için erkek meslektaşlarıyla aynı miktarı talep eden ilk kadın oyuncuydu. Hollywood’da kadınlara eşit maaş konusunda öncü olarak tanınmaktadır. Striptease’deki rolü için kendisine 12,5 milyon dolar ödendi. Twitter, Facebook, Instagram, Youtube vb. sosyal medya platformlarında son derece popüler.

Demi Moore, dünya çapındaki hayranları ve takipçileri tarafından seviliyor ve destekleniyor. Takipçileri tarafından kutsal sayılan fitness rejimini güncelliyor. Demi çok sayıda hayır kurumunu destekledi ve insan kaçakçılığına karşı güçlü bir kampanya yürüttü.

Demi Moore Diyeti

Demi, pişmemiş yiyeceklerden oluşan bir diyetin hastalıklarla savaştığına ve gençliğiniz için bir nimet olduğuna kesinlikle inanıyor. Pişmiş yiyecekleri ortadan kaldıran ve organik meyve ve sebzelere, meyve sularına, smoothie’lere ve çorbalara odaklanan çiğ vegan bir diyet izlemeyi öneriyor.

Moore vücudunu kutsal kabul ediyor ve kişinin sağlıklı bir vücutla hayatında sahip olduğu önemli etki konusunda ona güvence veriyor. O, Çiğ Gıdanın En İyisine sıkı sıkıya inanır. Bu diyet, yeşillikler, filizlenmiş yemişler ve tohumlar, Süper gıdalar ve hiçbir yiyeceğin 116 ila 118 Fahrenheit derecenin üzerinde pişirilmemiş meyvelerden oluştuğunu iddia eder.

Demi Moore Diyeti, kolayca emilen besinlerle yoğundur, çok az doymuş yağ içerir veya hiç içermez. Sodyum oranı düşük, potasyum ve lif oranı yüksektir.  Moore diyetindeki Maş fasulyesi, aduki fasulyesi, yonca, turp, çavdar ve darı gibi filizleri yemek bazı hastalıkların riskini azaltır.

Demi, ana yemeklerine salataları dahil ediyor ve ara öğünlerinde ve atıştırmalıklarında kuruyemiş ve tohum yiyor. Çok miktarda meyve ve sebze alıyor ve kendini fazla şımartmadan organik ürünlere bağlı kalma eğiliminde. Bu, antioksidan alımınızı artırır, hastalık riskini azaltır ve cildinizin görünümünü iyileştirir.

Demi Moore Egzersizi

Ünlü oyuncu, model son derece sağlıklı ve güzel bir vücuda sahip. Yıllar içinde aşırı kilolu olmaktan kaçınarak incelmek için son derece katı bir diyet ve egzersiz rutini sürdürdü. Yaşlanmıyor gibi görünüyor ve sırrı, diyet ve egzersiz planları.

Onun için zihinsel zindelik, ebedi genç görünümünün anahtarı olan fiziksel form kadar önemlidir. Diva, düşük etkili dans kardiyo egzersizlerinin hayranıdır.

Evde ayna karşısında egzersiz yapmak onun favorisidir. Antrenman videolarında plank, plie squat ve esneme hareketleri yaparken görülebilir. Tek kolla şınav, hayatının en acımasız fiziksel ve duygusal egzersizi olmasına rağmen. Demi’nin ayna egzersizi birkaç gerçeği ortaya koyuyor…

İlk olarak, yüksek plank formu hala sağlam, ikincisi, squatları ve katılımı yerinde ve üçüncüsü, düşük etkili egzersizlerin eklemleri yormadan güçlenmeye ve şekil vermeye yardımcı olabileceğinin farkında. kalori ve yağsız kas kütlesi oluşturma. Oyuncu, temel eğitim günleri dışında, süper formda ve genç kalmanın yollarını bulmak için henüz bir yolculuğa çıktı.

Hipokrat

Hipokrat Sağlık ve Bilim Dergisi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu