Sağlık Sektörü

Medıcal Poınt, Turqualıty marka destek programı’na dahil oldu

Medical Point Hastaneler Grubu, Ticaret Bakanlığı’nın teşvik programı Turquality marka destek programında yer almayı başardı.

Bugüne kadar kazandığı ulusal ve uluslararası başarıları, bir marka değeri uluslararası sağlık pazarının erişimine sunmaya karar veren Medical Point Hastaneler Grubu, Ticaret Bakanlığı’nın teşvik programı Turquality marka destek programında yer almayı başardı. Daha önce de uluslararası sağlık hizmeti alanında önde gelen akreditasyon kuruluşu olan JCI akreditasyonu alan hastaneler grubu, aynı zamanda Avrupa Kalite Yönetim Vakfı EFQM ödülünün de sahibi.

Medıcal Poınt’in haklı gururu

Çeyrek asrı aşkın süredir hastalara şifa dağıtmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Medical Point Hastaneler Grubu CEO’su Veysi Kubba, bundan sonra uluslararası sağlık alanında da aranan bir marka olma yolunda önemli bir adım attıklarını belirtti. Kubba, “28 yıldır 10 milyondan fazla hastaya şifa dağıttık. Organ Nakli Merkezimizle başarılı nakillere imza attık. Gelinen noktada, küresel sağlık hizmetlerindeki değişen dinamiklere uygun olarak sürekli kendini yenileyen, geliştiren, kanıta dayalı tıp ekseninde en yeni teknolojiyi halkımıza sunan sağlık merkezi olmanın kıvancını duyuyoruz. Uluslararası pazardaki başarılarımıza yenilerini eklemek üzere, markamızı Turquality ile taçlandırdık” dedi.

Medıcal Poınt küresel Pazar için sağlık noktası olmayı hedefliyor

Sürdürülebilirlik alanında ISO 50001 ve hasta memnuniyeti kalite belgesi ISO 10002’ye sahip olduklarını belirten Kubba, kalite belgeleri ve akreditasyon standartlarına uyumu en üst düzeyde sağlayan bir kurum olarak Turquality marka desteği ile küresel pazar için de sağlık noktası olacaklarını söyledi.

Epsom tuzu içilir mi?

Hippocrates

“Vücutta sıcaklığın ya da soğukluğun duyulduğu yer, hastalığın bulunduğu yerdir.” Hippocrates Hipokrat Sağlık ve Bilim Dergisi, size sağlıklı yaşamın sırlarını verecek.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu