Doktor TavsiyeleriHekimler

Prof. Dr. Hakan Hadi Kadıoğlu’nun makalesi ilk sırada

Prof. Dr. Hakan Hadi Kadıoğlu’nun ‘Umut’ başlıklı makalesi Türk Nöroşirurji Derneği’nin yayınladığı 100. yıl özel bülteninde yer aldı.

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Beyin ve Sinir Cerrahisi Anabilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Hakan Hadi Kadıoğlu’nun Cumhuriyetin 100. Yıldönümü nedeniyle Dernek Yönetiminin davetiyle yazdığı ‘Umut’ başlıklı makalesi Derneğin Bülteninde yer aldı.

Hakan Hadi Kadıoğlu’ndan ‘UMUT’ makalesi

Türk Nöroşirurji Derneği’nin 100. yıl bülteninde bilim, kültür, sanat ve spor alanlarında ülkede önde gelen isimlere yer verildi.

Bunların arasında, A Milli Kadın Voleybol takım kaptanı Eda Erdem Dündar ve federasyon başkanı Akif Üstündağ ile İlker Ortaylı’nın özel röportajlarının yanında Erzurum’da Türk Nöroşirurji Akademisi toplantısında Prof. Dr. Rıfat Kütük verdiği ‘Anadolu’da Yazılan Bazı Tıp Kitapları’ başlıklı konferansın metni de yayınlandı.

Dernek Başkanı Prof. Dr. Ömer Hakan Emmez, Prof. Dr. Hakan Hadi Kadıoğlu’nun makalesiyle ilgili olarak, “Ülkemizde başlıca adalet, güvenlik, ekonomi, sağlık ve eğitim alanlarındaki büyük sorunlara, büyük mülteci nüfusunun da eklenmiş olması hepimiz için günlük ve mesleki hayatımızı olumsuz etkileyen faktörlerin başında gelmektedir.

Haliyle sıklıkla yaşadığımız umutsuzluk hissine ‘UMUT’ olması adına Hakan Hadi Kadıoğlu hocamızın bizler için yazmış olduğu makaleyi okumanızı öneriyoruz. Ayrıca kıymetli hocamızın 100. Yıl bülteni için yapmış olduğu muhteşem Atatürk posteri için de müteşekkiriz” ifadelerini kullandı.

Hippocrates

“Vücutta sıcaklığın ya da soğukluğun duyulduğu yer, hastalığın bulunduğu yerdir.” Hippocrates Hipokrat Sağlık ve Bilim Dergisi, size sağlıklı yaşamın sırlarını verecek.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu